İlker Koltuk Yıkama

İlker Koltuk Yıkama
 
Koltuk yıkama hizmeti günümüzde en çok talep gören ve kalite anlamında en çok ilerleme kaydedilen hizmetler arasında yer alıyor.
İlker koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız sahip olduğu tecrübe ve teknolojiyi bir araya getirerek son derece zorlu koltuk lekelerinde bile tüm leke ve kirleri derinlemesine çıkarırken aynı zamanda yüzde yüz hijyenik bir temizlik sağlıyor. Evlerde gerçekleştirilen amatör koltuk temizle işlemleri koltukları yeteri kadar temizleyememesinin yanında koltuk kumaş ve yüzeylerine çok ciddi zararlar veriyordu.
Amatör koltuk yıkama işlemleri ve sektörde ki kalitesiz firmaların yaptığı koltuk yıkama işlemleri neticesinde koltuk kumaşları ortalamanın oldukça altında sürelerde yıpranmakta, renkleri solmakta ve görsel anlamda çekiciliğini kaybediyor. Koltukta gözle görülmeyen mikropların ölmemesi nedeniyle bu koltuklar özellikle küçük yaşta ki bebek ve çocuklar için sağlık an lamında da büyük bir risk oluşturuyor. Bu sebeple İlker koltuk yıkama olarak sizlere hayal ettiğiniz profesyonel, kaliteli ve derinlemesine yıkama hizmetini sağlıyoruz.
Derinlemesine Hijyenik Koltuk Yıkama Hizmeti
Koltuk yıkama hizmetinde koltukların görsel anlamda tüm leke ve kirlerden arındırılarak yıkanması kadar görünmeyen bakteri ve mikroplardan da arındırılması gerekiyor. Kalitesi koltuk yıkma temizlik ürünleri ile ya da evde yaptığınız amatör işlemlerle koltuklarda bulunan mikrop, bakteri ve mike adı verilen canlılar yaşamaya devam ediyor. Hatta koltukların nemli kalması ile bu canlıların üremesi içinde çok elverişli ortam oluşuyor.
Elle sürtülerek koltukta ki lekelerin çıkarılmaya çalışılması koltuk kumaşlarının yıpranmasına ve kumaş özelliklerinin kaybolmasına neden oluyor. Koltuk yıkama hizmetinde sektörün en önde gelen firmalarından biri olarak alanında uzman çalışanlarımız koltuk kumaş türüne göre en ideal temizlik ürünlerini seçmekte ve teknolojik yıkama ekipmanları ile kir ve lekeleri derinlemesine temizlerken hijyenik bir temizlikte sağlıyor.
Buhar Makineleri İle Üst Düzey Koltuk Yıkama
 
Günümüzde koltuklarda en zorlu lekelerin çıkarılması ve aynı zamanda hijyenik bir temizlik sağlanması amacıyla buharın gücünün kullanıldığı makineler tercih ediliyor. Firmamız tarafından kullanılan yüksek buhar gücüne sahip teknolojik koltuk yıkama makineleri sayesinde koltuklarınızda antibakteriyel ve hijyenik bir temizlik sağlanıyor. Sahip olduğumuz teknoloji sayesinde artık koltuk yıkama hizmeti hem son derece kısa sürmekte hem de görsel ve sağlık anlamında sizlerin tüm istek ve beklentilerini karşılıyor.
Firmamız bünyesinde koltuk yıkama hizmetlerinde kullandığımız buharlı koltuk yıkama makineleri ile koltuklarda çıkması son derece zor olan lekeler ve derinlemesine işlemiş koltuk kirleri buharın yüksek gücü ile parçalanarak temizleniyor. Ayrıca 140 derece buhar gücü ile koltukta yer alan mikrop, bakteri ve mike adı verilen canlılar tamamen yok ediliyor. Bu işlemimiz sonrasında koltuklar görsel anlamda ilk günkü satın alındığı hale gelirken hijyen anlamında hiç kullanılmamış ürünlerden bile daha sağlıklı hale geliyor. Antibakteriyel temizlik ürünleri sayesinde koltuklarınızda tekrardan bakteri ve mikrop oluşmasının önüne geçmiş oluyoruz.
En Uygun Fiyatlarla Koltuk Yıkama Hizmeti
Koltuk yıkama hizmetimizde memnuniyet ve kaliteyi her zaman en ön planda tutarken uygun fiyatlarla koltuk yıkama hizmeti sunarak kalitemizden herkesin faydalanmasını amaçlıyoruz. Koltuk yıkama hizmeti talepleriniz doğrultusunda ekiplerimiz randevu zamanında adresinize gelerek en kısa süre tüm koltuk yıkama ve kurutma işlemlerinin gerçekleştiriyor. Sunduğumuz hızlı ve profesyonel hizmet anlayışı ile koltuklarınızı aynı gün tekrar kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Sahip olduğumuz buharlı koltuk yıkama makineleri en son teknoloji olup koltuklarınızın kumaşları ile tamamen dost bir teknolojiye sahiptir. Antibakteriyel birinci sınıf koltuk yıkma ürünlerimiz sayesinde hijyenik temizliğin koltuklarınızda çok uzun süre devam etmesini sağlıyoruz.
 
İlker Koltuk Yıkama Facebook Sayfasıİlker Koltuk Yıkama Twitter Sayfasıİlker Koltuk Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK